DZIEŃ-MATKI_grafiki_net

Świętujemy Dzień Matki

Mama – wielka miłość, największe wsparcie, ostoja i bezpieczeństwo.

Świętowanie Dnia Matki w klubie Lajkers potrwa kilka dni. 27 maja spotykamy się na wspólnym treningu zawodników Lajkers z Mamami. Przez cały weekend (27-28 maja) dostępne dla Was będzie trasy LAJDu- rodzinnej gry terenowej. W poniedziałek natomiast szkolenie dla rodziców na temat niezwykle ważny i aktualny „Uzależnienia cyfrowe dzieci i młodzieży”.

Treningi dzieci z Mamami odbędą się w najbliższą sobotę (27 maja), w szkole w Józefosławiu (Kameralna 11, wejście B od Spacerowej). Treningi dla wszystkich zawodników, ze wszystkich naszych lokalizacji.
10:30 trening dla grup Szerszenie i Rakiety
11:30 trening dla grup Byczki, Byki i Czarodzieje
Pokażcie swoje zaangażowanie i wsparcie młodych sportowców. To naprawdę ekstremalnie ważne! Każda Mama proszona jest o zabranie wygodnego stroju, butów na zmianę i butelki wody. W trakcie dnia treningowego przeprowadzimy warsztaty komponowania smacznych, pożywnych i ciekawie podanych posiłków stworzonych z myślą o aktywnych dzieciakach.

LAJD – rodzinna gra terenowa. W weekend 27-28 maja zapraszamy Was do udziału w Rajdzie. W lesie kabackim przygotowaliśmy do Was dwie trasy (początkującą i zaawansowaną), każdy kto wyśle swoje zgłoszenie na adres: hello@lajkers.com otrzyma szczegółowe instrukcje oraz mapę z oznaczonym punktami z zagadkami i zadaniami. LAJD jest bezobsługowy, więc możecie wyruszyć na trasę o dowolnej porze, od soboty godz. 9:00 do niedzieli godz. 20:00, kiedy wszystkie punkty zostaną sprzątnięte.

✍️ zapisy: hello@lajkers.com


Szkolenie „Uzależnienie cyfrowe dzieci i młodzieży”

Świętowanie Dnia Mamy to nie tylko treningi i rodzinna gra terenowa. 29 maja (poniedziałek) zapraszamy Was na niezwykle ważne szkolenie z profesorem Jakubem Andrzejczakiem. Szkolenie odbędzie się w szkole w Józefosławiu (Kameralna 11, wejście B, od ul. Spacerowej), w sali B5, o godzinie 18:00. Potężna dawka bezcennej wiedzy, dla każdego rodzica.

Webinar “Jak mądrze wspierać trenujące dziecko?”
Webinar przeprowadzony w celu nazwania zagrożeń jakie mogą pojawić się u dzieci uprawiających sport – jak sobie z nimi radzić, jak nie wywierać presji, jak wykorzystać sport jako narzędzie do zrozumienia porażki i sukcesu, nauka szacunku do drugiego człowieka – kolegów z drużyny, przeciwników z boiska, sędziów i trenerów.

Zapraszamy!

Partnerem wydarzenia są Lasy Państwowe.


Tagi: Brak tagów

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *